Retro obchůdek - retro styl pro všechny - dekorace, nábytek, hračky, elektronika, móda, vánoce...

Aktuálně

UPOZORNĚNÍ !!!

Dle nového platného ceníku České pošty, se může výše dobírky změnit !!!

Dodací podmínky

Tyto dodací podmínky jsou součástí obchodních podmínek e-shopu www.retro-obchudek.cz

 

Česká Republika:

Česká pošta - dobírkou (dle platného ceníku České pošty)
Zboží Vám bude zasláno na dobírku, Českou poštou. Jakmile Vám pošta zboží přiveze domů, nebo si své zboží převezmete na poště, bude potřeba uhradít okamžitě celou cenu Vaší objednávky doručovateli. Poté Vám bude zboží předáno přímo doručovatelem.
Česká pošta -  platba předem(dle platného ceníku České pošty)
Zboží Vám bude zasláno Českou poštou. Peníze zaplatíte předem na náš účet dle pokynů, které obdržíte po odeslání objednávky.


Slovensko:
(pouze platba předem - po provedení objednávky v CZK bude celková částka přepočtena dle aktuálného kurzu České národní banky na Euro. O celkové částce v Euro budeme kupujícího obratem informovat. Bankovní poplatky spojené s platbou do zahraničí jsou dle ceníku České pošty)
Česká pošta - platba předem (dle ceníku České pošty)
Zboží Vám bude zasláno Českou poštou. Peníze zaplatíte předem na náš účet dle pokynů, které obdržíte po odeslání objednávky.
 
Na dobírku zasíláme zboží pouze po ČR do max. výše  2000,-Kč a to z důvodu neserióznosti některých zákazníků.

Pokud si zákazník zboží nepřevezme a následně bude požadovat opětovné zaslání, bude mu účtováno poštovné znovu (tj. celková cena objednávky (včetně pošty) + poštovné za opětovné zaslání) a požadována platba předem.


Náklady na dopravu zahrnují poštovné (vždy posíláme doporučeně), balné a pojištění zásilky, v případě nutnosti i označení - křehké.


Cena poštovného se může navýšit, dle váhy a rozměrů zásilky. O navýšení poštovného Vás budeme informovat obratem po obdržení objednávky.
Prosíme Vás, abyste neposílali platbu dříve, než bude objednávka potvrzena z naší strany.


Zboží dodáváme zpravidla do 6-14ti pracovních dnů, pokud zboží není aktuálně dostupné, budeme Vás informovat a domluvíme termín dodání.


Některé naše zboží je vyráběné na zakázku, nebo je objednáváno ze zahraničí. U tohoto druhu zboží Vás budeme, o stavu objednávky a dodací lhůtě, telefonicky nebo e-mailem informovat. U zboží na objednávu, se ve většině případů vyžaduje záloha předem, o její výši budete informováni.

 

Ochrana osobních údajů

•    Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů a dává souhlas se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů Provozovatelem, a to za účelem dodání zboží. Nakládání s osobními údaji kupujících podléhá úpravě nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů.

Abychom Vám mohli nabídnout naše zboží a služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi a k realizaci prodeje zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Vezměte prosím na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

· požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

· požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

· vzít souhlas kdykoliv zpět zasláním emailu na info@ivka.cz

· požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

· v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás

 

Novinky

Upozornění:

u objednávek nad 2000,-Kč požadujeme platbu předem.

 Tel.:+420 720 524 039       Email: info@retro-obchudek.cz
Provozuje DOMÉNY s.r.o.